TN22-1500T
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TN22-1500T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TN22-1500T
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC STARTLIGHT TO-220AB
Podatkovni listi: TN22-1500T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TN22-1500T
Številka dela TN22-1500T Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC STARTLIGHT TO-220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 148561 pcs Podatkovni list TN22-1500T.pdf
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 3.1V Stanje napetosti - izklop 400V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 3V Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija - Tip SCR Standard Recovery
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
Druga imena 497-6169
TN221500T
delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SCR 400V 2A Standard Recovery Through Hole TO-220AB
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 2A Tok - stanje (On (AV)) (Max) 1.8A
Tok - stanje izklopa (maks.) 100µA Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 20A, 22A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 175mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 1.5mA