TN22-1500H
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TN22-1500H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TN22-1500H
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka SCR FLUOR TUBE LAMP STARTER IPAK
Podatkovni listi: TN22-1500H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TN22-1500H
Številka dela TN22-1500H Proizvajalec STMicroelectronics
Opis SCR FLUOR TUBE LAMP STARTER IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67289 pcs Podatkovni list TN22-1500H.pdf
Napetost - Vklopljeno stanje (Vtm) (Max) 3.1V Stanje napetosti - izklop 400V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 3V Paket naprave za dobavitelja I-PAK
Serija - Tip SCR Standard Recovery
Pakiranje Tube Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Druga imena 497-12720-5
TN22-1500H-ND
TN221500H
delovna temperatura -40°C ~ 110°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SCR 400V 2A Standard Recovery Through Hole I-PAK
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 2A Tok - stanje (On (AV)) (Max) 1.8A
Tok - stanje izklopa (maks.) 100µA Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 20A, 22A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 175mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 1.5mA