THBT20011D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
THBT20011D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THBT20011D
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRISIL BIDIR OVP ASD 8-SOIC
Podatkovni listi: THBT20011D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije THBT20011D
Številka dela THBT20011D Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRISIL BIDIR OVP ASD 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6356 pcs Podatkovni list THBT20011D.pdf
Stanje napetosti - izklop 200V Voltage - Breakover 290V
Serija THBT, TRISIL™ Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Število elementov 3
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 80pF