THBT15011DRL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
THBT15011DRL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THBT15011DRL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRISIL BIDIR OVP ASD 8-SOIC
Podatkovni listi: THBT15011DRL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THBT15011DRL
Številka dela THBT15011DRL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRISIL BIDIR OVP ASD 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87117 pcs Podatkovni list THBT15011DRL.pdf
Stanje napetosti - izklop 150V Voltage - Breakover 210V
Serija THBT, TRISIL™ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Število elementov 3
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A
Tok - držite (Ih) 150mA Zmogljivost 80pF