T810-600H
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T810-600H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T810-600H
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC SENS GATE 600V 8A IPAK
Podatkovni listi: T810-600H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T810-600H
Številka dela T810-600H Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC SENS GATE 600V 8A IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 143911 pcs Podatkovni list T810-600H.pdf
Stanje napetosti - izklop 600V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Paket naprave za dobavitelja I-PAK
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 8A Through Hole I-PAK
Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 8A Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 80A, 84A
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 15mA Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 10mA