T810-600B
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T810-600B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T810-600B
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TRIAC SENS GATE 600V 8A DPAK
Podatkovni listi: T810-600B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije T810-600B
Številka dela T810-600B Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC SENS GATE 600V 8A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67571 pcs Podatkovni list T810-600B.pdf
Stanje napetosti - izklop 600V Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V
Tip Triac Logic - Sensitive Gate Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-16218-5
T810-600B-ND
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
natančen opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 8A Surface Mount DPAK Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 8A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 80A, 84A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 15mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 10mA Konfiguracija Single