STW10N105K5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW10N105K5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STW10N105K5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 1050V 6A TO-247
Podatkovni listi: STW10N105K5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STW10N105K5
Številka dela STW10N105K5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 1050V 6A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27007 pcs Podatkovni list STW10N105K5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA Vgs (Max) 30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247
Serija SuperMESH5™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.3 Ohm @ 3A, 10V
Odmik moči (maks.) 130W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-15283-5
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 545pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 21.5nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1050V
natančen opis N-Channel 1050V 6A (Tc) 130W (Tc) Through Hole TO-247 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 6A (Tc)