STW11NK100Z
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STW11NK100Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STW11NK100Z
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 1KV 8.3A TO-247
Podatkovni listi: STW11NK100Z.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STW11NK100Z
Številka dela STW11NK100Z Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 1KV 8.3A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12818 pcs Podatkovni list STW11NK100Z.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-247-3
Serija SuperMESH™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.38 Ohm @ 4.15A, 10V
Odmik moči (maks.) 230W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-3255-5
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3500pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 162nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1000V
natančen opis N-Channel 1000V 8.3A (Tc) 230W (Tc) Through Hole TO-247-3 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 8.3A (Tc)