STV250N55F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STV250N55F3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STV250N55F3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 55V 250A POWERSO-10
Podatkovni listi: STV250N55F3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STV250N55F3
Številka dela STV250N55F3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 55V 250A POWERSO-10 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19293 pcs Podatkovni list STV250N55F3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja 10-PowerSO
Serija STripFET™ III Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.2 mOhm @ 75A, 10V
Odmik moči (maks.) 300W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer PowerSO-10 Exposed Bottom Pad Druga imena 497-7030-2
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 6800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 100nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 55V
natančen opis N-Channel 55V 200A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount 10-PowerSO Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 200A (Tc)