STV240N75F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STV240N75F3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STV240N75F3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 75V 240A POWERSO-10
Podatkovni listi: STV240N75F3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STV240N75F3
Številka dela STV240N75F3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 75V 240A POWERSO-10 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15209 pcs Podatkovni list STV240N75F3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja 10-PowerSO
Serija STripFET™ III Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.6 mOhm @ 120A, 10V
Odmik moči (maks.) 300W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer PowerSO-10 Exposed Bottom Pad Druga imena 497-7029-1
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 6800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 100nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 75V
natančen opis N-Channel 75V 240A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount 10-PowerSO Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 240A (Tc)