STU6NF10
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STU6NF10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STU6NF10
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 6A IPAK
Podatkovni listi: STU6NF10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STU6NF10
Številka dela STU6NF10 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 100V 6A IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70451 pcs Podatkovni list STU6NF10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I-PAK
Serija STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 3A, 10V
Odmik moči (maks.) 30W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Druga imena 497-12700-5
STU6NF10-ND
delovna temperatura -65°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 280pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 14nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 6A (Tc) 30W (Tc) Through Hole I-PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 6A (Tc)