STU6N60M2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STU6N60M2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STU6N60M2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V IPAK
Podatkovni listi: STU6N60M2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STU6N60M2
Številka dela STU6N60M2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64844 pcs Podatkovni list STU6N60M2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I-PAK
Serija MDmesh™ II Plus Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.2 Ohm @ 2.25A, 10V
Odmik moči (maks.) 60W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Druga imena 497-13978-5
STU6N60M2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 232pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 13.5nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 4.5A (Tc) 60W (Tc) Through Hole I-PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 4.5A (Tc)