STU40N2LH5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STU40N2LH5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STU40N2LH5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 25V 40A IPAK
Podatkovni listi: STU40N2LH5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STU40N2LH5
Številka dela STU40N2LH5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 25V 40A IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 182773 pcs Podatkovni list STU40N2LH5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±22V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I-PAK
Serija STripFET™ V Rds On (Max) @ Id, Vgs 12.4 mOhm @ 20A, 10V
Odmik moči (maks.) 35W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 700pF @ 20V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 6.3nC @ 5V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 25V natančen opis N-Channel 25V 40A (Tc) 35W (Tc) Through Hole I-PAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)