STU3N45K3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STU3N45K3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STU3N45K3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 450V 1.8A IPAK
Podatkovni listi: STU3N45K3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STU3N45K3
Številka dela STU3N45K3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 450V 1.8A IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105747 pcs Podatkovni list STU3N45K3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 50µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I-PAK
Serija SuperMESH3™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.8 Ohm @ 500mA, 10V
Odmik moči (maks.) 27W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Druga imena 497-12362
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 150pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 6nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 450V
natančen opis N-Channel 450V 1.8A (Tc) 27W (Tc) Through Hole I-PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 1.8A (Tc)