STTH60L06TV2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH60L06TV2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH60L06TV2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE MODULE 600V 40A ISOTOP
Podatkovni listi: STTH60L06TV2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH60L06TV2
Številka dela STTH60L06TV2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE MODULE 600V 40A ISOTOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6704 pcs Podatkovni list STTH60L06TV2.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.55V @ 60A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja ISOTOP® Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 90ns
Pakiranje Tube Paket / primer ISOTOP
Druga imena 497-6092-5 Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
Konfiguracija diode 2 Independent natančen opis Diode Array 2 Independent Standard 600V 40A Chassis Mount ISOTOP
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 25µA @ 600V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 40A