STTH60AC06CPF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH60AC06CPF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH60AC06CPF
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY GP 600V 30A TO3PF
Podatkovni listi: STTH60AC06CPF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH60AC06CPF
Številka dela STTH60AC06CPF Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY GP 600V 30A TO3PF Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19530 pcs Podatkovni list STTH60AC06CPF.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.75V @ 30A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja TO-3PF Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 40ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-3P-3 Full Pack
Druga imena 497-13992-5 Delovna temperatura - spoj 175°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 600V 30A Through Hole TO-3P-3 Full Pack
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 600V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 30A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STTH60L04W
STTH60L04W
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: DIODE GEN PURP 400V 60A DO247
Na zalogi: 6092 pcs
Prenesi: STTH60L04W.pdf
RFQ
STTH60AC06CP
STTH60AC06CP
Opis: DIODE ARRAY GP 600V 30A TO3P