STTH30ACS06W
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH30ACS06W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH30ACS06W
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 600V 30A TO247-2
Podatkovni listi: STTH30ACS06W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH30ACS06W
Številka dela STTH30ACS06W Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 600V 30A TO247-2 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54047 pcs Podatkovni list STTH30ACS06W.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 2.4V @ 30A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja TO-247-2 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 55ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-2
Druga imena 497-16330-5 Delovna temperatura - spoj 175°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 600V 30A Through Hole TO-247-2 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 600V
Tok - Povprečni popravek (Io) 30A Capacitance @ Vr, F -