STTH30AC06FP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH30AC06FP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 600V 30A TO220
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH30AC06FP
Številka dela STTH30AC06FP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 600V 30A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 117728 pcs Podatkovni list
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.95V @ 30A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja TO-220FPAC Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija ECOPACK® Povratni čas obnovitve (trr) 60ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3 Full Pack
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 600V 30A Through Hole TO-220FPAC
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 20µA @ 600V Tok - Povprečni popravek (Io) 30A