STTH1R02ZF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH1R02ZF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH1R02ZF
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 200V 1A SOD123F
Podatkovni listi: STTH1R02ZF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH1R02ZF
Številka dela STTH1R02ZF Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 200V 1A SOD123F Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1124212 pcs Podatkovni list STTH1R02ZF.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 1A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja SOD-123F Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 32ns
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOD-123F
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 200V 1A Surface Mount SOD-123F
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 200V Tok - Povprečni popravek (Io) 1A
Capacitance @ Vr, F -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STTH1R04
STTH1R04
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: DIODE GEN PURP 400V 1A DO41
Na zalogi: 617517 pcs
Prenesi: STTH1R04.pdf
RFQ
STTH1R02
STTH1R02
Opis: DIODE GEN PURP 200V 1.5A DO41