STTH1R02QRL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH1R02QRL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH1R02QRL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 200V 1.5A DO15
Podatkovni listi: STTH1R02QRL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH1R02QRL
Številka dela STTH1R02QRL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 200V 1.5A DO15 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 997420 pcs Podatkovni list STTH1R02QRL.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 1.5A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja DO-15 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 30ns
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial
Druga imena 497-7586-2
STTH1R02QRL-ND
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 200V 1.5A Through Hole DO-15 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 3µA @ 200V
Tok - Povprečni popravek (Io) 1.5A Capacitance @ Vr, F -