STTH12T06DI
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH12T06DI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH12T06DI
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 600V 12A TO220AC
Podatkovni listi: STTH12T06DI.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH12T06DI
Številka dela STTH12T06DI Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 600V 12A TO220AC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32326 pcs Podatkovni list STTH12T06DI.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 2.95V @ 12A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AC ins Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 20ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-2 Insulated, TO-220AC
Druga imena 497-13849-5 Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 175°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 600V 12A Through Hole TO-220AC ins Trenutna - povratna puščanja @ Vr 20µA @ 600V
Tok - Povprečni popravek (Io) 12A Capacitance @ Vr, F -