STTH12R06DIRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH12R06DIRG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH12R06DIRG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 600V 12A TO220AC
Podatkovni listi: STTH12R06DIRG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STTH12R06DIRG
Številka dela STTH12R06DIRG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 600V 12A TO220AC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39606 pcs Podatkovni list STTH12R06DIRG.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 2.9V @ 12A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 600V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AC ins Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 45ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-2 Insulated, TO-220AC
Druga imena 497-4403-5 Delovna temperatura - spoj 175°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 600V 12A Through Hole TO-220AC ins Trenutna - povratna puščanja @ Vr 45µA @ 600V
Tok - Povprečni popravek (Io) 12A Capacitance @ Vr, F -