STTH10R04G
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH10R04G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH10R04G
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 400V 10A D2PAK
Podatkovni listi: STTH10R04G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STTH10R04G
Številka dela STTH10R04G Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 400V 10A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5541 pcs Podatkovni list STTH10R04G.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Standard Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 10A
Napetost - razčlenitev D2PAK Serija -
RoHS Status Tube Povratni čas obnovitve (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpornost @ Če, F - Polarizacija TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Delovna temperatura - spoj 40ns Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca STTH10R04G
Razširjen opis Diode Standard 400V 10A Surface Mount D2PAK Konfiguracija diode 10µA @ 400V
Opis DIODE GEN PURP 400V 10A D2PAK Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.7V @ 10A
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 400V Capacitance @ Vr, F 175°C (Max)