STTH10R04B-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STTH10R04B-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE GEN PURP 400V 10A DPAK
Podatkovni listi: STTH10R04B-TR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STTH10R04B-TR
Številka dela STTH10R04B-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 400V 10A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6433 pcs Podatkovni list STTH10R04B-TR.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Standard Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 10A
Napetost - razčlenitev D-Pak Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Povratni čas obnovitve (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpornost @ Če, F - Polarizacija TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Druga imena 497-8047-2
STTH10R04B-TR-ND
Delovna temperatura - spoj 40ns
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca STTH10R04B-TR Razširjen opis Diode Standard 400V 10A Surface Mount D-Pak
Konfiguracija diode 10µA @ 400V Opis DIODE GEN PURP 400V 10A DPAK
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1.7V @ 10A Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 400V
Capacitance @ Vr, F 175°C (Max)