STS25NH3LL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS25NH3LL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STS25NH3LL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 25A 8-SOIC
Podatkovni listi: STS25NH3LL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STS25NH3LL
Številka dela STS25NH3LL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 25A 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43369 pcs Podatkovni list STS25NH3LL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±18V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija STripFET™ III Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.5 mOhm @ 12.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 3.2W (Tc) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 497-2474-6
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4450pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 40nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis N-Channel 30V 25A (Tc) 3.2W (Tc) Surface Mount 8-SO Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 25A (Tc)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STS2DPFS20V
STS2DPFS20V
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET P-CH 20V 2.5A 8-SOIC
Na zalogi: 90561 pcs
Prenesi: STS2DPFS20V.pdf
RFQ
STS2400PC
STS2400PC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: SWITCH SLIDE DP4T 300MA 125V
Na zalogi: 6028 pcs
Prenesi: STS2400PC.pdf
RFQ
STS25NH3LL-E
STS25NH3LL-E
Opis: MOSFET N-CH 30V 25A 8-SOIC