STS25NH3LL-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS25NH3LL-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STS25NH3LL-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 25A 8-SOIC
Podatkovni listi: STS25NH3LL-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STS25NH3LL-E
Številka dela STS25NH3LL-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 25A 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103601 pcs Podatkovni list STS25NH3LL-E.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±18V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija STripFET™ III Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.5 mOhm @ 12.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 3.2W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 497-4395-2
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4450pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 40nC @ 4.5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis N-Channel 30V 25A (Tc) 3.2W (Tc) Surface Mount 8-SO Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 25A (Tc)