STS10PF30L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS10PF30L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STS10PF30L
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET P-CH 30V 10A 8-SOIC
Podatkovni listi: STS10PF30L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STS10PF30L
Številka dela STS10PF30L Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET P-CH 30V 10A 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 135876 pcs Podatkovni list STS10PF30L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 14 mOhm @ 5A, 10V
Odmik moči (maks.) 2.5W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 497-4120-2
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2300pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 39nC @ 4.5V
Vrsta FET P-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis P-Channel 30V 10A (Tc) 2.5W (Tc) Surface Mount 8-SO Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)