STS10P3LLH6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STS10P3LLH6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STS10P3LLH6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET P-CH 30V 10A 8SOIC
Podatkovni listi: STS10P3LLH6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STS10P3LLH6
Številka dela STS10P3LLH6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET P-CH 30V 10A 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 112382 pcs Podatkovni list STS10P3LLH6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA (Min) Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija STripFET™ H6 Rds On (Max) @ Id, Vgs 12 mOhm @ 5A, 10V
Odmik moči (maks.) 2.7W (Ta) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 497-15482-2
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3350pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 33nC @ 4.5V
Vrsta FET P-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis P-Channel 30V 10A (Ta) 2.7W (Ta) Surface Mount 8-SO Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 10A (Ta)