STRVS248X02C
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STRVS248X02C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STRVS248X02C
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 171V 248V SMC
Podatkovni listi: STRVS248X02C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STRVS248X02C
Številka dela STRVS248X02C Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 171V 248V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 202029 pcs Podatkovni list STRVS248X02C.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 171V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 248V
Napetost - razčlenitev (min) 190V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC
Serija STRVS Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 497-13727-2
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -