STRVS241X02E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STRVS241X02E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STRVS241X02E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 171V 241V DO15
Podatkovni listi: STRVS241X02E.pdf
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STRVS241X02E
Številka dela STRVS241X02E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 171V 241V DO15 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 188946 pcs Podatkovni list STRVS241X02E.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 171V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 241V
Napetost - razčlenitev (min) 190V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-15
Serija STRVS Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial Druga imena 497-13726-1
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -