STPSC10H065BY-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPSC10H065BY-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPSC10H065BY-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka AUTOMOTIVE 650 V POWER SCHOTTKY
Podatkovni listi: STPSC10H065BY-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPSC10H065BY-TR
Številka dela STPSC10H065BY-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis AUTOMOTIVE 650 V POWER SCHOTTKY Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 23140 pcs Podatkovni list STPSC10H065BY-TR.pdf
Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 650V Paket naprave za dobavitelja DPAK
Hitrost No Recovery Time > 500mA (Io) Serija Automotive, AEC-Q101
Povratni čas obnovitve (trr) 0ns Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-18139-1
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 175°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Tip diode Silicon Carbide Schottky
natančen opis Diode Silicon Carbide Schottky 650V 10A Surface Mount DPAK Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 650V
Tok - Povprečni popravek (Io) 10A Capacitance @ Vr, F 480pF @ 0V, 1MHz