STPSC10H065B-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPSC10H065B-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPSC10H065B-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 650V 10A DPAK
Podatkovni listi: 1.STPSC10H065B-TR.pdf2.STPSC10H065B-TR.pdf3.STPSC10H065B-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPSC10H065B-TR
Številka dela STPSC10H065B-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 650V 10A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.75V @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 650V
Paket naprave za dobavitelja DPAK Hitrost No Recovery Time > 500mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 0ns
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Druga imena 497-13450-2
STPSC10H065BTR
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Silicon Carbide Schottky
natančen opis Diode Silicon Carbide Schottky 650V 10A Surface Mount DPAK Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 650V
Tok - Povprečni popravek (Io) 10A Capacitance @ Vr, F 480pF @ 0V, 1MHz