| Številka dela | STPS61150CW | Proizvajalec | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Opis | DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO247 | Status svobodnega statusa / RoHS | Skladen brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 20615 pcs | Podatkovni list | STPS61150CW.pdf |
| Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če | 840mV @ 30A | Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) | 150V |
| Paket naprave za dobavitelja | TO-247-3 | Hitrost | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serija | - | Pakiranje | Tube |
| Paket / primer | TO-247-3 | Druga imena | 497-3219 497-3219-5 497-3219-ND |
| Delovna temperatura - spoj | 175°C (Max) | Tip montaže | Through Hole |
| Tip diode | Schottky | Konfiguracija diode | 1 Pair Common Cathode |
| natančen opis | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 30A Through Hole TO-247-3 | Trenutna - povratna puščanja @ Vr | 20µA @ 150V |
| Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) | 30A |