STPS60SM200CW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS60SM200CW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS60SM200CW
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO247
Podatkovni listi: STPS60SM200CW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS60SM200CW
Številka dela STPS60SM200CW Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15937 pcs Podatkovni list STPS60SM200CW.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 830mV @ 30A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja TO-247 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena 497-11453-5
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 175°C Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 60A Through Hole TO-247-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50µA @ 200V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 60A