STPS30M120STN
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30M120STN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS30M120STN
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 120V 30A TO220AB
Podatkovni listi: STPS30M120STN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS30M120STN
Številka dela STPS30M120STN Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 120V 30A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39852 pcs Podatkovni list STPS30M120STN.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) Schottky Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 30A
Napetost - razčlenitev TO-220AB Narrow Leads Serija -
RoHS Status Tube Povratni čas obnovitve (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpornost @ Če, F - Polarizacija TO-220-3
Druga imena 497-13133-5 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca STPS30M120STN
Razširjen opis Diode Schottky 120V 30A Through Hole TO-220AB Narrow Leads Konfiguracija diode 345µA @ 120V
Opis DIODE SCHOTTKY 120V 30A TO220AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 900mV @ 30A
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 120V Capacitance @ Vr, F 150°C (Max)