STPS30M100SFP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30M100SFP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS30M100SFP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 100V 30A TO220FP
Podatkovni listi: STPS30M100SFP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS30M100SFP
Številka dela STPS30M100SFP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 30A TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75797 pcs Podatkovni list STPS30M100SFP.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 800mV @ 30A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja TO-220FPAB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 100V 30A Through Hole TO-220FPAB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 175µA @ 100V
Tok - Povprečni popravek (Io) 30A Capacitance @ Vr, F -