STPS20SM100SR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20SM100SR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS20SM100SR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 100V 20A I2PAK
Podatkovni listi: STPS20SM100SR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS20SM100SR
Številka dela STPS20SM100SR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 20A I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 175578 pcs Podatkovni list STPS20SM100SR.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja I2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Druga imena 497-12641-5
STPS20SM100SR-ND
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 100V 20A Through Hole I2PAK
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 30µA @ 100V Tok - Povprečni popravek (Io) 20A