STPS20S100CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20S100CT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS20S100CT
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Podatkovni listi: STPS20S100CT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS20S100CT
Številka dela STPS20S100CT Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 188861 pcs Podatkovni list STPS20S100CT.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 850mV @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-12300
Delovna temperatura - spoj 175°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Through Hole TO-220-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 3.5µA @ 100V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A