STPS20M100ST
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20M100ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS20M100ST
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO220AB
Podatkovni listi: STPS20M100ST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS20M100ST
Številka dela STPS20M100ST Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 20A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33895 pcs Podatkovni list STPS20M100ST.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 850mV @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-10994-5
STPS20M100ST-ND
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 100V 20A Through Hole TO-220AB
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 40µA @ 100V Tok - Povprečni popravek (Io) 20A