STPS20L60CTN
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS20L60CTN
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB
Podatkovni listi: STPS20L60CTN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STPS20L60CTN
Številka dela STPS20L60CTN Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6662 pcs Podatkovni list STPS20L60CTN.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 600mV @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Narrow Leads Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 10A Through Hole TO-220-3
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 350µA @ 60V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STPS20L60CT
STPS20L60CT
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO220AB