STPS20200CTN
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20200CTN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS20200CTN
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220
Podatkovni listi: STPS20200CTN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS20200CTN
Številka dela STPS20200CTN Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24666 pcs Podatkovni list STPS20200CTN.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 860mV @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Narrow Leads Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-13732-5
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 175°C Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 10A Through Hole TO-220-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 15µA @ 200V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A Številka osnovnega dela STPS20200C