STPS20200CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS20200CT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STPS20200CT
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220
Podatkovni listi: STPS20200CT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STPS20200CT
Številka dela STPS20200CT Proizvajalec STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25852 pcs Podatkovni list STPS20200CT.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 860mV @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-13731-5
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 175°C Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200V 10A Through Hole TO-220-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 15µA @ 200V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 10A Številka osnovnega dela STPS20200C
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STPS2045CGY-TR
STPS2045CGY-TR
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK
Na zalogi: 53880 pcs
Prenesi: STPS2045CGY-TR.pdf
RFQ
STPS20200CTN
STPS20200CTN
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V TO220