STP90N55F4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP90N55F4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP90N55F4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 55V 90A TO220
Podatkovni listi: STP90N55F4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STP90N55F4
Številka dela STP90N55F4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 55V 90A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88611 pcs Podatkovni list STP90N55F4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija DeepGATE™, STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 8 mOhm @ 45A, 10V
Odmik moči (maks.) 150W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-10399-5
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 90nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 55V
natančen opis N-Channel 55V 90A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 90A (Tc)