STP8NS25
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP8NS25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP8NS25
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 250V 8A TO-220
Podatkovni listi: STP8NS25.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STP8NS25
Številka dela STP8NS25 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 250V 8A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88356 pcs Podatkovni list STP8NS25.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija MESH OVERLAY™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 450 mOhm @ 4A, 10V
Odmik moči (maks.) 80W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 770pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 51.8nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 250V natančen opis N-Channel 250V 8A (Tc) 80W (Tc) Through Hole TO-220AB
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 8A (Tc)