STP80NF10FP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP80NF10FP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP80NF10FP
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 100V 38A TO-220FP
Podatkovni listi: STP80NF10FP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP80NF10FP
Številka dela STP80NF10FP Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 100V 38A TO-220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23481 pcs Podatkovni list STP80NF10FP.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 15 mOhm @ 40A, 10V
Odmik moči (maks.) 45W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-5897-5
STP80NF10FP-ND
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4300pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 189nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V
natančen opis N-Channel 100V 38A (Tc) 45W (Tc) Through Hole TO-220FP Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 38A (Tc)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
STP80NF10
STP80NF10
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET N-CH 100V 80A TO-220