STP80NE03L-06
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP80NE03L-06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP80NE03L-06
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 80A TO220
Podatkovni listi: STP80NE03L-06.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STP80NE03L-06
Številka dela STP80NE03L-06 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 80A TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51047 pcs Podatkovni list STP80NE03L-06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±22V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 6 mOhm @ 40A, 10V
Odmik moči (maks.) 150W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 delovna temperatura 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 8700pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 130nC @ 5V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V natančen opis N-Channel 30V 80A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-220AB
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)