STP60NF06
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP60NF06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP60NF06
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 60A TO-220
Podatkovni listi: STP60NF06.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP60NF06
Številka dela STP60NF06 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 60V 60A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70027 pcs Podatkovni list STP60NF06.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 16 mOhm @ 30A, 10V
Odmik moči (maks.) 110W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-2779-5
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1660pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 73nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis N-Channel 60V 60A (Tc) 110W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)