STP60N3LH5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP60N3LH5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP60N3LH5
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 48A TO-220
Podatkovni listi: STP60N3LH5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STP60N3LH5
Številka dela STP60N3LH5 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 48A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2998 pcs Podatkovni list STP60N3LH5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija STripFET™ V Rds On (Max) @ Id, Vgs 8.4 mOhm @ 24A, 10V
Odmik moči (maks.) 60W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-10713-5
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1350pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 8.8nC @ 5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis N-Channel 30V 48A (Tc) 60W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 48A (Tc)