STP3NB100
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP3NB100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP3NB100
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 1KV 3A TO-220
Podatkovni listi: STP3NB100.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije STP3NB100
Številka dela STP3NB100 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 1KV 3A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 79629 pcs Podatkovni list STP3NB100.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija PowerMESH™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 6 Ohm @ 1.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 100W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-2641-5
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 700pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1000V
natančen opis N-Channel 1000V 3A (Tc) 100W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 3A (Tc)