STP3HNK90Z
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STP3HNK90Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STP3HNK90Z
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 800V 3A TO-220
Podatkovni listi: STP3HNK90Z.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STP3HNK90Z
Številka dela STP3HNK90Z Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 800V 3A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 149068 pcs Podatkovni list STP3HNK90Z.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 50µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220AB
Serija SuperMESH™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.2 Ohm @ 1.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 90W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Druga imena 497-7523-5
STP3HNK90Z-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 690pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 35nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 800V
natančen opis N-Channel 800V 3A (Tc) 90W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 3A (Tc)